Releu trifazic, SINOTIMER, siguranta digitala de protectie tensiune 220V, reglabil 1-100A, recuperare automata, STVP-935-100A
search
86 articol
  Politica de securitate
(editeaza cu modulul Reconfortarea clientilor)
  Politica de livrare
  Politica de returnare
Funcţii:
1. Protecție impotriva supratensiunii
2. Protecție impotriva subtensiunii
3. Protecție la supracurent
4 recuperare automată
5. Afișarea tensiunii (măsurarea tensiunii)
6. Afișaj curent (măsurare curentă)
7. Protecție de dezechilibru trifazic
8. Protecția secvenței de faze (protecție in faza inversă)
Parametrii produs:
1. Număr model: STVP-935-100A
2 Alimentare: 3 * 230V / 400V AC 50 / 60Hz
3. Putere maximă de incărcare: 1 ~ 100A reglabilă (implicit: 100A)
4. Interval de valori de protecție la supratensiune: 221V ~ 300 reglabil (implicit: 280V)
Interval de valori de recuperare a supratensiunii: 220V ~ 299V (implicit 250V)
Timp de acțiune de protecție la supratensiune: 0.1 ~ 10 secunde (implicit 0.2s)
5. Interval de valori de protecție sub tensiune: 150V ~ 219V reglabil (implicit: 160V)
Interval de valori de recuperare de joasă tensiune: 151V ~ 220V (implicit 180V)
Timp de acțiune de protecție la tensiune: 0.1 ~ 10 secunde (implicit 0.2s)
Dezechilibru de faza de 6,3 volți Valoare de protecție: 10% ~ 50% ~ 0FF (implicit 20%)
7.3 Timp de acțiune de protecție de dezechilibru de faze volt: 0.1 ~ 10 secunde (implicit: 1s)
8. Timpul de intarziere după pornire: 2 ~ 255 secunde (implicit: 2s)
9. Timpul de intarziere la recuperare: 2 ~ 600s (implicit: 60s)
10. Model de afișare: LCD
11. Instalare: șină DIN 35 mm