Releu trifazic, siguranta digitala de protectie tensiune, Sinotimer, 380V, 63A, recuperare automata, STVP-932-63A
search
88 articol
  Politica de securitate
(editeaza cu modulul Reconfortarea clientilor)
  Politica de livrare
  Politica de returnare
Funcţii:
Parametrii produsului:
1. Număr model: STVP-932
2.Alimentare: fire 3 faze 4 230V / 400VAC 50 / 60Hz 3.Max. Putere de incărcare: 50A
4. Interval de valori de protecție la supratensiune: 221V ~ 300 Reglabil (implicit: 280V) Interval de valori de recuperare supra-tensiune: 220V ~ 299V (implicit 250V) Timp de acțiune de protecție la supratensiune: 0,1 ~ 10 secunde (0,2s implicit) 5. Domeniul valorii de protecție sub tensiune: 150V ~ 219V Reglabil (implicit: 160V) Interval de valori de recuperare sub tensiune: 151V ~ 220V (implicit 180V) Timp de acțiune de protecție sub tensiune: 0,1 ~ 10 secunde (0,2s implicit) 6,3 faze volt de dezechilibru valoare de protecție: 10% ~ 50% ~ 0FF (implicit 20%) 7.3 faze volt de dezechilibru protecție timp de acțiune: 0.1 ~ 10 secunde (implicit: 1s) 8. Timp de intarziere după pornire: 2-255 secunde (implicit: 2s) 9. Timp de intarziere la recuperare: 2 ~ 600s (implicit: 60s) 10. Model de afișare: LCD 11. Dimensiuni: 72 * 65 * 80mm 12.Instalare: șină DIN 35 mm